0(216) 411 51 75

Hizmetler

LABORATUAR

Hastalarımızın tedavi ve tercih ihtiyaçlarına bağlı olarak bir dizi apareyleri kendi bünyemizde hazırlıyoruz. Ticari amacı (dışarıya hizmet verilmemektedir) olmayan bu uygulamalar konun uzmanı çalışanlarımız tarafından gerçekleştirilmektedir. Bu hizmetler arasında lingual ortodonti planlaması, gece, bruksizm, genişletme, beyazlatma plakları gibi çalışmalar vardır.

TEDAVİ BAŞLANGIÇ EĞİTİMİ

Her ortodonti hastamıza tedavi öncesi, karşılaşabileceği problemler konusunda ilgili asistanımız tarafından 15-20 dakikalık  eğitim ve başlangıç kiti verilmektedir.

TEDAVİ SONU EĞİTİMİ

Her tedavisi sona ermiş hastamıza tekrar dişlerinin bozulmaması konusunda dikkat etmesi gereken konuları içeren, görsel ve karşılıklı eğitim verilmektedir. Tüm eğitimlere küçük hastalarımızın aileleride katılır. Anlatılan tüm konuların yazılı broşürleri de verilmektedir.

TEDAVİ SIRASI TAKİP

Hastalarımız önemli uygulamalar sonrası eğitimli personelimiz tarafından aranarak sorunu olup olmadığı kontrol edilir. İleri seviye problemlerde doktorlara bilgi verilir.her hastamız istediği zaman doktorlara ulaşabilir.

RESMİ EVRAKLAR

Hastalarımız tedavi sırasında istediği ödeme bilgisi, planı vs. konularında ilgili personelimiz tarafından bilgi alabilir. Her konuda gereken yardımlar planlanır. Resmi tüm evraklar güncel bilgilere sahip yardımcılarımız tarafından zamanında ve eksiksiz hazırlanmaya çalışılır.